The sign company

Bij VIZIO weten we wat we doen. Al meer dan 30 jaar. Als je met ons samenwerkt, zorgen wij dat het goed komt. Voor jou en voor je klant. We werken samen met ontwerpers, architecten, projectinrichters en interieurarchitecten. Aan verbazingwekkend mooie dingen in sign & print. Met een sterke voorkeur voor interieurprojecten. Dit is waar we voor gaan en waar we voor staan.

Vernieuwing,
daar houden we van.

Nieuwe materialen, toepassingen, technieken en machines. Daar zijn we gek op. Net als op uitdagingen en vernieuwende idee├źn. Kom maar op dus!

We nemen onze
verantwoordelijk­heid.

Je wilt een perfect eindresultaat. Wij ook! Daarom start elk project met advies op locatie. We meten alles zelf in. We inspecteren alles. En je werkt met een vast contactpersoon.

We zijn niet je leverancier.

Als we projecten samen doen, werken we ook samen. Als partners. Vanaf het concept zoeken we samen naar de beste oplossing. En we nemen je graag zoveel mogelijk werk uit handen.

Wij regelen het.

Tijdens het project kan er van alles gebeuren. Nieuwe inzichten. Andere wensen. Misverstanden. Of wat dan ook. Wij altijd denken met je mee.

Het blijft mensenwerk.

De nieuwste machines hebben we staan. Een goed opgeleid, ervaren en gecertificeerd team. De snelste computers. Maar plakken blijft mensenwerk. Handwerk. Wij vinden het een ambacht.

We zijn groot genoeg.

Je wilt continuïteit en zekerheid voor je project en voor je klant. Bij VIZIO zijn we met 13 gepassioneerde mensen. En groeiende. Groot genoeg dus om je alle zekerheid en capaciteit te kunnen bieden.

A team for every job you want

Jeroen Renders VIZIO

Jeroen Renders

Directeur

jeroen@viziosign.nl

Linkedin

Silvia Hoppenbrouwers VIZIO

Silvia Hoppenbrouwers

Directeur

silvia@viziosign.nl

Linkedin

Stan Keser VIZIO

Stan Keser

Projectmanager

stan@viziosign.nl

Linkedin

Tommy van de Kerkhof VIZIO

Tommy van de Kerkhof

Projectleider

tommy@viziosign.nl

Linkedin

Larissa Tops VIZIO

Larissa Tops

Projectleider

larissa@viziosign.nl

Linkedin

Suzanne Wijten VIZIO

Suzanne Wijten

Planner

planning@viziosign.nl

Jac van Hees VIZIO

Jac van Hees

DTP-er / Print operator

jac@viziosign.nl

Peter Hensen VIZIO

Peter Hensen

DTP-er / Print operator

peter@viziosign.nl

Joep Cuunders

Joep Cuunders

Werkvoorbereider

Rick Timmermans VIZIO

Rick Timmermans

Signmaker

Kaj van Dijk VIZIO

Kaj van Dijk

Signmaker

Willem van Gorp VIZIO

Willem van Gorp

Signmaker

Jamie van Spaendock VIZIO

Jamie van Spaendonck

Signmaker

Clients with an
amazing sign company