The sign company

Bij VIZIO weten we wat we doen. Al meer dan 30 jaar. Als je met ons samenwerkt, zorgen wij dat het goed komt. Voor jou en voor je klant. We werken samen met ontwerpers, architecten, projectinrichters en interieurarchitecten. Aan verbazingwekkend mooie dingen in sign & print. Met een sterke voorkeur voor interieurprojecten. Dit is waar we voor gaan en waar we voor staan.

Vernieuwing,
daar houden we van.

Nieuwe materialen, toepassingen, technieken en machines. Daar zijn we gek op. Net als op uitdagingen en vernieuwende idee├źn. Kom maar op dus!

We nemen onze
verantwoordelijk­heid.

Je wilt een perfect eindresultaat. Wij ook! Daarom start elk project met advies op locatie. We meten alles zelf in. We inspecteren alles. En je werkt met een vast contactpersoon.

We zijn niet je leverancier.

Als we projecten samen doen, werken we ook samen. Als partners. Vanaf het concept zoeken we samen naar de beste oplossing. En we nemen je graag zoveel mogelijk werk uit handen.

Wij regelen het.

Tijdens het project kan er van alles gebeuren. Nieuwe inzichten. Andere wensen. Misverstanden. Of wat dan ook. Wij denken altijd met je mee.

Het blijft mensenwerk.

De nieuwste machines hebben we staan. Een goed opgeleid, ervaren en gecertificeerd team. De snelste computers. Maar plakken blijft mensenwerk. Handwerk. Wij vinden het een ambacht.

We zijn groot genoeg.

Je wilt continuïteit en zekerheid voor je project en voor je klant. Bij VIZIO zijn we met 17 gepassioneerde mensen. En groeiende. Groot genoeg dus om je alle zekerheid en capaciteit te kunnen bieden.

A team for every job you want

Jeroen Renders VIZIO

Jeroen Renders

Directeur

jeroen@viziosign.nl

Linkedin

Silvia Hoppenbrouwers VIZIO

Silvia Hoppenbrouwers

Directeur

silvia@viziosign.nl

Linkedin

Suzanne Wijten VIZIO

Suzanne Wijten

Office manager/planning

planning@viziosign.nl

Tommy van de Kerkhof VIZIO

Tommy van de Kerkhof

Project manager

tommy@viziosign.nl

Linkedin

rob_geerts

Rob Geerts

Projectmanager

rob@viziosign.nl

sam_baten

Sam Baten

Junior Projectleider

sam@viziosign.nl

Jac van Hees VIZIO

Jac van Hees

DTP-er / Print Operator

jac@viziosign.nl

Jan van den Huijgevoort

Jan van den Huijgevoort

DTP-er / Print Operator

jan@viziosign.nl

Teun_van_Brunschot

Teun van Brunschot

DTP-er / Print Operator

teun@viziosign.nl

Joep Cuunders

Joep Cuunders

Signmaker

Yannick

Yannick van der Velden

Signmaker

bart_klaverdijk

Bart Klaverdijk

Signmaker

milana_vukomanovic

Milana Vukomanovic

Werkvoorbereider

Joan

Joan van den Elsen

Signmaker

Kaj van Dijk VIZIO

Kaj van Dijk

Signmaker

stagiaire_vizio

Stagiaire

Stagiaire

Clients with an
amazing sign company